Школска слава – Свети Сава

Заиста је неизмерна радост што се данас и у зборници наше школе могла чути химна љубави која је отворила празновање успомене на великог и незаборавног Саву, дивног и чудесног светитеља, оца и утемељивача српске просвете.

Свечаност је започела сечењем славског колача и молитвом за мир, здравље и напредак у свакој врлини за све ученике и наставнике ове школе, након чега се присутнима, пригодном речју, обратио директор Владимир Томашевић.

Сцене из живота Светог оца Саве, живописно и дирљиво су представили ученици наше школе уз дивно појање нашег хора, да би потом директор наградио најбоље ученике, а најбоља од најбољих јесте ученица IV2 – Катарина Пецић.

По завршетку програма, дружење је настављено уз пригодан коктел за који се потрудио наш овогодишњи колачар Горан Ристић.