Ревидирано републичко такмичење из математике

Управни одбор Заједнице одржао је састанак у четвртак, 30.04.2015. године у Првој економској школи у Београду.

На састанку је разматрана молба састављача задатака за републичко такмичење из математике. Уочена је грешка у кључу за други, трећи и четврти разред код логичког задатка.

Извршена је ревизија свих задатака и на основу предходне ранг листе и нове исправљене ранг листе, УО Заједнице је донео одлуку у корист ученика са обе листе.

У складу са тим, ученица трећег разреда наше школе – Александра Милојевић се уместо на другом, сада налази на првом месту.

Коначни редослед за прво, друго и треће место на републичком такмичењу из Математике одржаном 17. и 18. априла 2015. године у Крушевцу, можете преузети ОВДЕ.